logo

Obsługa muzyczna i techniczna imprez

Oferuje Państwu przedłużenie najpiękniejszych chwil w życiu w formie zabawy poprawinowej.

Wasze marzenia wreszcie się spełniły i jesteście  małżeństwem. 

Poprawiny są niepowtarzalnym sposobem przedłużenia rodzinnego spotkania. Coraz więcej młodych par decyduje się na dłuższe świętowanie i spędzenie następnego dnia po ślubie i weselu j z najbliższą rodziną i prziaciółmi, którzy przyjechali na ślub z daleka.

Kolejną propozycją jest DJ na imprezę firmową to prosty sposób na świetną zabawę w gronie współpracowników. Integracja kadry jest bowiem niezwykle ważnym elementem działalności wielu przedsiębiorstw, pozwala na bliższe poznanie kolegów oraz koleżanek, co bardzo pozytywnie wpływa na efektywność późniejszej pracy. Zarówno pracownicy, jak i kontrahenci firmy mimowolnie przechodzą w imprezowy tryb, korzystając z dobrej zabawy do białego rana.

Pomysłów na organizację takiej imprezy może być naprawdę wiele. Klimat lat 70’, Country, lub też polskie disco – to tylko niektóre z tematycznych propozycji stylu imprezy. Jestem również otwarty na pomysły i sugestie ze strony klientów. Dobierając to typu imprezy odpowiednie kostiumy i karaoke, uzyskamy niezapomniany klimat wieczoru, który goście będą wspominać przez długie lata.

W przypadku każdej imprezy zapewniam profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz niezawodne oświetlenie sceniczne. Dysponuję również maszyną do dymu oraz sprzętem multimedialnym, dzięki któremu możliwy jest pokaz dowolnej prezentacji lub zabawa karaoke. Oprócz opcji DJ na imprezie firmowej, oferuję sfilmowanie przebiegu imprezy lub uwiecznienie jej na wielu kreatywnych fotografiach.

Współpracujemy

invox 1   emaill   lovers   czesio

Copyright © 2018 DJ na wesele